search
Logo

Trias op Twitter

Leden Login



Uitslag Master competitie wedstrijd 2 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Lars Groot   
zondag 22 juni 2014 20:19

Masters poule 21 Wedstrijd 2 

Alle uitslagen

100 meter - Masters vrouwen

Pascale Schure

AV Phoenix (1)

13.36

+2.5m/s

721

Claudia Kes - Mura

DEM (1)

13.64

+2.5m/s

671

Anja Mulder

AC TION (1)

13.69

+2.5m/s

662

Iris Kamp-Steverink

AV Phoenix (1)

13.92

+2.5m/s

0

Agnes Elling

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

14.13

+1.7m/s

676

Jenny Geluk-Cardol

AV Hera (1)

14.18

+0.3m/s

0

Tilly Jacobs

AV '34 Apeldoorn (1)

14.23

+2.5m/s

854

Jazlin Ruinemans

AV Start '78 (1)

14.28

+1.7m/s

486

Hanny Barnhoorn-Jongejan

AV Trias (1)

14.53

+0.3m/s

702

Inez Veldmeijer-Lubbers

GAC Hilversum (1)

14.73

+1.7m/s

671

Mieke Voshol

AV '34 Apeldoorn (1)

14.79

+1.7m/s

0

Melanie Coolen

Marathon Pim Mulier (1)

14.89

+1.5m/s

646

Nancy den Besten

AV Statina (1)

15.11

+0.3m/s

524

Daniela Wullers

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

15.33

+0.3m/s

0

Ilona Mulder

GAC Hilversum (1)

15.52

+1.7m/s

0

Els Dekker

AV Hera (1)

15.77

+0.3m/s

516

Esther Elie

AV Statina (1)

16.42

+1.5m/s

0

Rietje Dijkman

AV 1923 (1)

16.43

+1.5m/s

1003

Joyce Leidelmeijer-Rumawatine

Marathon Pim Mulier (1)

19.89

+1.5m/s

0

100 meter - Masters mannen

Werner Andrea

AV Phoenix (1)

DNS

+4.2m/s

0

Bas Koppers

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

DNF

+3.3m/s

0

Helmut Drabben

AV 1923 (1)

DNS

+1.3m/s

0

Armand Ellsworth

AV Lycurgus (1)

DNS

-0.7m/s

0

Richard van Delft

GAC Hilversum (1)

11.83

+4.2m/s

724

Martien de Haas

AV '34 Apeldoorn (1)

11.98

+4.2m/s

773

Arnout Smit

AV '34 Apeldoorn (1)

12.07

+4.2m/s

0

Eduard Talstra

AV Impala (1)

12.08

+4.2m/s

670

Andre van Wort

AV NEAVolharding (1)

12.08

+4.2m/s

752

Jeroen Prop

AV '34 Apeldoorn (2)

12.51

-0.7m/s

583

Chris Smeman

AV Impala (1)

12.65

+2.0m/s

0

Jeen Nauta

AV Start '78 (1)

12.74

-0.7m/s

467

Eric de Jonge

AV Phoenix (1)

12.92

+1.8m/s

581

Herman Jansen

SV Noordkop (1)

12.93

-0.7m/s

578

Frank Stam

AV Castricum (1)

12.93

+1.8m/s

578

Emiel Rombouts

Marathon Pim Mulier (1)

13.06

+2.0m/s

480

Okke van der Maas

Fit (1)

13.09

-0.7m/s

626

Jan Ties

Groningen Atletiek (1)

13.11

+1.8m/s

895

Chishala Wijmans

GAC Hilversum (1)

13.12

+1.3m/s

0

Duco Huitema

AV Lycurgus (1)

13.19

+1.8m/s

388

Anne Lenis

AV Hera (1)

13.30

+1.8m/s

857

Ray Vletter

AV NEAVolharding (1)

13.46

+1.3m/s

0

Jeffrey Barneveld

AV Daventria 1906 (1)

13.49

+1.3m/s

0

Edwin Kruizinga

Groningen Atletiek (1)

13.54

+1.3m/s

0

Andreas Karsowidjojo

AV Hollandia (1)

13.56

-0.7m/s

325

Peter Vos

AV Daventria 1906 (1)

13.59

+1.3m/s

614

Frank Hendriks

avVN (1)

13.80

+3.3m/s

0

Vinco David

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

13.92

+3.3m/s

476

Paul Westerman

AV Statina (1)

14.00

+2.2m/s

463

Marcel Termaat

AV '34 Apeldoorn (2)

14.01

+1.8m/s

0

Paul Boer

AC TION (1)

14.02

+2.0m/s

622

Cees Meijer

SAV (1)

14.16

+2.2m/s

597

Stan Spangenberg

Phanos (1)

14.18

+3.3m/s

511

Peter Groen

AV 1923 (1)

14.35

+2.2m/s

657

Duk Bekema

AV Startbaan (1)

14.74

+3.3m/s

345

Henk Nordt

avVN (1)

14.98

+2.2m/s

548

Marcel Steenvoorden

SV Noordkop (1)

15.13

+3.3m/s

0

Willem Heemstra

Phanos (1)

16.45

+2.0m/s

0

Pieter de Heer

AV Hylas (1)

16.74

+2.0m/s

294

Appie Rietveld

AV Hollandia (1)

17.81

+2.2m/s

0

400 meter - Masters mannen

Raymond ter Woord

AV Daventria 1906 (1)

DNS

0

Eric de Jonge

AV Phoenix (1)

DNS

0

Vinco David

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

DNS

0

Henk van Dijk

AV Hera (1)

52.34

853

Quinten Stern

AC TION (1)

53.39

738

Andre van Wort

AV NEAVolharding (1)

55.61

790

Jan Pannekoek

AV Statina (1)

56.67

612

Werner Andrea

AV Phoenix (1)

57.18

659

Stefan Pieper

AV '34 Apeldoorn (1)

57.38

652

Klaas de Vries

AV Impala (1)

57.50

716

Jim Mooij

AV Hollandia (1)

57.65

0

Klaas Dijkstra

Groningen Atletiek (1)

58.88

599

Iwan Breton

Fit (1)

58.99

595

Frank Stam

AV Castricum (1)

59.24

653

Emiel Rombouts

Marathon Pim Mulier (1)

59.25

586

Zeljko Obrenovic

AV 1923 (1)

59.70

0

Olivier de Hon

AV 1923 (1)

59.82

567

Peter Visser

AV Start '78 (1)

1:00.77

671

Ben Bakker

AV Lycurgus (1)

1:01.12

589

Frank Hendriks

avVN (1)

1:01.98

561

Pieter van de Wiel

AV Hollandia (1)

1:02.48

685

Cees Meijer

SAV (1)

1:02.63

758

Erik-Jan Langkamp

AV Daventria 1906 (1)

1:03.07

594

Wim Threels

GAC Hilversum (1)

1:04.00

711

Henk Hermsen

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

1:05.01

533

Duk Bekema

AV Startbaan (1)

1:05.08

531

Marcel Steenvoorden

SV Noordkop (1)

1:09.68

341

Egbert Kroese

Marathon Pim Mulier (1)

1:20.04

0

Ruud van de Velde

avVN (1)

1:21.48

0

Willem Heemstra

Phanos (1)

1:23.32

367

Jan-Willem Albrecht

Fit (1)

1:23.47

0

Pieter de Heer

AV Hylas (1)

1:35.33

65

800 meter - Masters vrouwen

Tineke Klamer

Marathon Pim Mulier (1)

DNS

0

Jazlin Ruinemans

AV Start '78 (1)

2:26.16

724

Gabriella Rovers

AV Hera (1)

2:27.81

705

Kirsten Vendrig

AV 1923 (1)

2:30.35

676

Pauline Manni

GAC Hilversum (1)

2:32.91

796

Simone de Geel-Herlaar

DEM (1)

2:33.77

870

Miriam van Knippenberg-Rooden

AV Statina (1)

2:47.82

639

Doortje Scholing

Marathon Pim Mulier (1)

2:59.66

532

Elske Barkman

AC TION (1)

3:01.72

515

Anneke van de Burg

AV '34 Apeldoorn (1)

3:03.06

504

Daniela Wullers

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

3:05.28

365

Hanneke Lieverse

avVN (1)

3:07.26

706

Astrid Kops

AV Trias (1)

3:09.63

453

Dineke Kok

GAC Hilversum (1)

3:10.64

0

800 meter - Masters mannen

Rutger Huisman

AV Statina (1)

2:06.88

678

Bernard te Boekhorst

AV Phoenix (1)

2:07.77

738

Jeen Nauta

AV Start '78 (1)

2:07.93

662

Ruud Stam

AV Lycurgus (1)

2:09.87

632

Werner Themen

AV 1923 (1)

2:10.65

769

Jeroen Brinkhoff

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

2:13.11

655

Sam Drost

avVN (1)

2:15.78

0

Arthur Hopman

AV Hylas (1)

2:15.97

687

Stan Spangenberg

Phanos (1)

2:16.57

844

Jos Louter

AV Hollandia (1)

2:16.67

756

Joost ter Doest

AV Impala (1)

2:17.64

663

Simon van den Enden

AV Phoenix (1)

2:17.75

0

Walter Klanker

AV Hylas (1)

2:18.45

0

Anton van Rooij

AV Castricum (1)

2:19.05

897

Jacob van der Meulen

Groningen Atletiek (1)

2:19.06

720

Andre Verweij

AV Startbaan (1)

2:19.10

720

Ron Eijkenboom

AV '34 Apeldoorn (1)

2:19.67

712

Han Brand

AV Lycurgus (1)

2:21.65

0

Heero Spaan

avVN (1)

2:21.86

680

Hans Pater

AV Hera (1)

2:23.91

652

Paul Valk

AV Daventria 1906 (1)

2:26.32

619

Jeroen Dodeman

SAV (1)

2:27.59

529

Ronald Rumawatine

Marathon Pim Mulier (1)

2:31.45

631

Paul Boer

AC TION (1)

2:34.91

670

Frits van Twuyver

SV Noordkop (1)

2:37.93

408

Ray Vletter

AV NEAVolharding (1)

2:39.25

330

Dic van Hummel

AV Startbaan (1)

2:39.95

0

Sjef Coenen

GAC Hilversum (1)

2:40.89

596

Arthur Groenbos

Fit (1)

2:42.67

424

Jan-Willem Albrecht

Fit (1)

3:15.50

0

1500 meter - Masters vrouwen

Annemarie van Rookhuizen-v.d. Pal

DEM (1)

DNF

0

Christine Toonstra

GAC Hilversum (1)

5:09.65

809

Mariska Bouwer - Vredenburg

AV Trias (1)

5:36.31

571

Lilian Koelemeij-Jansen

AV Hera (1)

5:59.93

456

Litha Doeland

AV Statina (1)

6:07.36

577

Judith van Hesselingen

DEM (1)

6:12.61

473

Antje Velthuis

AV Statina (1)

6:19.17

0

Jo-Anne Prins

AV '34 Apeldoorn (1)

6:33.74

315

Daniela Wullers

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

6:37.12

240

Rixt Kruger

AV 1923 (1)

6:37.91

237

Tjitske Kooistra-Westerhof

avVN (1)

6:41.89

733

Astrid Gerritsen

AC TION (1)

7:06.08

335

Marja Eslo

AV Start '78 (1)

7:16.71

230

Tineke Klamer

Marathon Pim Mulier (1)

7:58.82

0

1500 meter - Masters mannen

Vincent Heetvelt

AV 1923 (1)

DNS

0

Roger Bellord

AV Hylas (1)

DNS

0

Han Brand

AV Lycurgus (1)

DNS

0

Theo Woldberg

Phanos (1)

DNS

0

Sven Hagen

AV Lycurgus (1)

4:17.26

696

Bjorn Kristian Nat

AV Hera (1)

4:17.74

692

Peter Visser

AV Start '78 (1)

4:23.65

903

Iwan Breton

Fit (1)

4:32.59

663

Frank Staal

AV Phoenix (1)

4:41.49

682

Olivier Jacques

AV NEAVolharding (1)

4:42.48

676

Werner Themen

AV 1923 (1)

4:44.98

659

Ton Sweep

GAC Hilversum (1)

4:47.85

563

Peter Dekker

SAV (1)

4:49.56

629

Ruud Kamp

AV Phoenix (1)

4:51.98

0

Jacob van der Meulen

Groningen Atletiek (1)

4:52.02

696

Albert Kavsek

AV Castricum (1)

4:54.01

601

Duk Bekema

AV Startbaan (1)

4:54.82

678

René van Ravenzwaaij

Phanos (1)

4:56.97

664

Jeroen Dodeman

SAV (1)

4:58.45

0

Egon vd Peet

AV Hylas (1)

5:00.91

728

Ruud van Breukelen

AV Hollandia (1)

5:03.55

0

Joost ter Doest

AV Impala (1)

5:04.36

0

Erik Nijhof

Marathon Pim Mulier (1)

5:05.06

535

Herman Akkerman

AV Hollandia (1)

5:05.30

700

Klaas Talma

AV Impala (1)

5:06.03

695

Frits van Twuyver

SV Noordkop (1)

5:07.93

519

Ad van Hooff

AV '34 Apeldoorn (1)

5:08.74

514

Simon Engelberts

AC TION (1)

5:09.80

508

John Oudejans

AV Castricum (1)

5:14.46

0

Henk Hermsen

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

5:17.43

543

Erik-Jan Langkamp

AV Daventria 1906 (1)

5:26.51

494

Gerard Koning

AC TION (1)

5:29.49

0

Huub Oldeman

Groningen Atletiek (1)

5:30.03

0

Ronald Lienos

SV Noordkop (1)

5:34.19

0

Frank Spruit

AV Statina (1)

5:37.68

437

Alle Oldenburger

AV Daventria 1906 (1)

5:41.46

0

Leks van der Horst

avVN (1)

5:44.89

564

Cees de Vries

avVN (1)

5:56.55

0

Henk Elferink

Marathon Pim Mulier (1)

6:03.65

0

Egbert Vink

AV Start '78 (1)

6:09.89

0

3000 meter - Masters vrouwen

Mirjam Koersen

GAC Hilversum (1)

10:44.96

763

Paula Dings

AV 1923 (1)

11:32.81

552

Cunij van der Kroon

AV Hera (1)

11:55.46

654

Renate Schellevis

DEM (1)

12:46.76

455

Sandra Trouw

Marathon Pim Mulier (1)

12:48.93

450

Hanneke Lieverse

avVN (1)

13:30.45

717

Irene Bloemink

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

13:35.87

429

Paula de Gier-Van Buuren

avVN (1)

13:40.56

0

Angela Veld

AV Statina (1)

13:56.62

658

Miriam Trommelen

AV '34 Apeldoorn (1)

14:03.13

453

Margreet Wagteveld

AV Start '78 (1)

14:05.35

303

Sonje van Uitert

AV Trias (1)

14:13.88

289

Annemarie van Rookhuizen-v.d. Pal

DEM (1)

14:50.70

0

Astrid Gerritsen

AC TION (1)

15:27.95

304

5000 meter - Masters mannen

Dic van Hummel

AV Startbaan (1)

DNF

0

Erik Stam

AV Castricum (1)

DNF

0

Richard Kramer

SAV (1)

DNS

0

Bert van Oostrum

AV Statina (1)

DNF

0

Gerard van der Berg

AV Hylas (1)

DNS

0

Zac Freudenburg

AV 1923 (1)

15:22.09

792

Bernard te Boekhorst

AV Phoenix (1)

15:55.87

0

Richard Smit

AV Hera (1)

16:49.16

689

Jeroen Brinkhoff

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

17:11.78

649

Gerard Koeman

AV Hollandia (1)

17:16.44

0

Ton Bosgoed

SAV (1)

17:18.49

704

Richard Molenaar

AV Lycurgus (1)

17:31.76

553

Maurits de Ruiter

GAC Hilversum (1)

17:40.05

737

Olivier Jacques

AV NEAVolharding (1)

17:52.29

646

Bob Leentjes

AV Start '78 (1)

18:07.05

0

René van Ravenzwaaij

Phanos (1)

18:10.71

684

Paul Valk

AV Daventria 1906 (1)

18:12.59

681

Ronald Lienos

SV Noordkop (1)

18:13.97

0

Mark Duinmeijer

AV Castricum (1)

18:15.96

485

Arthur Hopman

AV Hylas (1)

18:20.55

600

Kees Bot

AV Hollandia (1)

18:21.09

667

Ad Buijs

AV Phoenix (1)

18:26.03

812

Klaas Talma

AV Impala (1)

18:47.98

696

Simon Engelberts

AC TION (1)

18:56.98

544

Marc Willems

Phanos (1)

19:17.73

0

Jan-Willem Schutte

SV Noordkop (1)

19:18.38

577

Lucas Buikema

Groningen Atletiek (1)

19:19.17

576

Peter Kaljouw

avVN (1)

19:39.50

547

Paul de Vries

Fit (1)

19:45.94

0

Jan de Lange

AV Start '78 (1)

19:52.49

670

Erik Nijhof

Marathon Pim Mulier (1)

20:25.06

422

Ron Eijkenboom

AV '34 Apeldoorn (1)

20:46.16

456

Arthur Groenbos

Fit (1)

20:47.24

455

Gerard Koning

AC TION (1)

20:47.43

0

Jeroen Vreugdenhil

AV Statina (1)

21:14.64

362

Henk Kooistra

avVN (1)

23:16.73

0

Raymond ter Woord

AV Daventria 1906 (1)

25:47.92

0

Zweedse estafette - Masters vrouwen

DEM

DEM (1)

2:32.12

857

GAC

GAC Hilversum (1)

2:38.66

786

AV Hera

AV Hera (1)

2:41.83

753

AV Trias

AV Trias (1)

2:44.89

723

AV '34

AV '34 Apeldoorn (1)

2:48.91

686

AC TION

AC TION (1)

2:52.44

654

MPM

Marathon Pim Mulier (1)

2:56.58

618

AV Statina

AV Statina (1)

2:56.62

618

AV Start '78

AV Start '78 (1)

2:59.29

596

AV 1923

AV 1923 (1)

3:00.35

587

Zweedse estafette - Masters mannen

AV Impala

AV Impala (1)

2:13.76

726

AV Phoenix

AV Phoenix (1)

2:14.25

719

AC TION

AC TION (1)

2:14.62

714

AV Hera

AV Hera (1)

2:15.50

702

AV '34

AV '34 Apeldoorn (1)

2:17.53

675

AV Castricum

AV Castricum (1)

2:20.36

639

AV NEA-Volharding

AV NEAVolharding (1)

2:21.19

629

GAC

GAC Hilversum (1)

2:21.48

625

AV '34

AV '34 Apeldoorn (2)

2:22.28

615

AV 1923

AV 1923 (1)

2:22.51

612

AV Statina

AV Statina (1)

2:23.11

605

AV Lycurgus

AV Lycurgus (1)

2:24.07

593

AV Start '78

AV Start '78 (1)

2:26.60

564

AV Hollandia

AV Hollandia (1)

2:28.19

546

Dutch Gay & Lesbian Athletics

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

2:29.06

536

AV Daventria 1906

AV Daventria 1906 (1)

2:30.79

517

AV Fit

Fit (1)

2:33.35

489

SAV

SAV (1)

2:34.07

482

avVN

avVN (1)

2:37.74

444

AV Hylas

AV Hylas (1)

2:38.89

433

Groningen Atletiek

Groningen Atletiek (1)

2:49.42

336

MPM

Marathon Pim Mulier (1)

2:53.17

304

SV Noordkop

SV Noordkop (1)

3:01.59

238

Verspringen - Masters vrouwen

Anja Mulder

AC TION (1)

4.90

+1.0m/s

778

Agnes Elling

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

4.50

-0.1m/s

746

Ellen Tromp

GAC Hilversum (1)

4.33

+0.8m/s

698

Tilly Jacobs

AV '34 Apeldoorn (1)

4.24

-0.1m/s

835

Anja Akkerman-Smits

DEM (1)

4.19

+1.7m/s

819

Gabriella Rovers

AV Hera (1)

4.06

-0.2m/s

492

Nancy den Besten

AV Statina (1)

4.02

+0.6m/s

611

Inez Veldmeijer-Lubbers

GAC Hilversum (1)

3.91

-0.4m/s

0

Gerdy Berger

AV Start '78 (1)

3.80

-0.2m/s

478

Marjolein Masclee

AV Phoenix (1)

3.68

-1.3m/s

444

Miriam van Knippenberg-Rooden

AV Statina (1)

3.67

+0.8m/s

0

Debby Broersma

AC TION (1)

3.65

-0.3m/s

0

Karen van der Krogt

AV 1923 (1)

3.63

+1.0m/s

371

Sandra Trouw

Marathon Pim Mulier (1)

3.61

+0.7m/s

423

Astrid Kops

AV Trias (1)

3.40

+0.6m/s

423

Jeanneke Bruning

AV '34 Apeldoorn (1)

3.38

+0.1m/s

0

Joyce Leidelmeijer-Rumawatine

Marathon Pim Mulier (1)

DNS

+0.0m/s

0

Verspringen - Masters mannen

Lars Janssen

AV Phoenix (1)

6.47

-0.2m/s

830

Arnout Smit

AV '34 Apeldoorn (1)

5.95

+0.7m/s

634

Wan Bakx

AC TION (1)

5.57

+0.2m/s

786

Kjell Heinsius

SAV (1)

5.48

+1.0m/s

526

Dave Suurs

AV '34 Apeldoorn (1)

5.47

+0.1m/s

0

Eduard Talstra

AV Impala (1)

5.33

+0.1m/s

560

Herman Jansen

SV Noordkop (1)

5.20

+0.5m/s

605

Wim Threels

GAC Hilversum (1)

5.12

-0.6m/s

861

Jeroen Arensman

AV NEAVolharding (1)

5.10

-0.6m/s

0

Jeroen Prop

AV '34 Apeldoorn (2)

5.08

+0.3m/s

498

Bram Bruinse

AV Statina (1)

4.88

-0.5m/s

379

Kees Meijer

AV NEAVolharding (1)

4.78

+0.8m/s

665

Aris Lubbes

AV Castricum (1)

4.62

+0.4m/s

618

Erik-Jan Langkamp

AV Daventria 1906 (1)

4.52

+0.3m/s

0

Ben Bakker

AV Lycurgus (1)

4.48

+0.5m/s

413

Jan Ties

Groningen Atletiek (1)

4.47

+0.8m/s

774

Peter Vos

AV Daventria 1906 (1)

4.43

-0.2m/s

562

Marcel Termaat

AV '34 Apeldoorn (2)

4.39

-0.7m/s

0

Roelof de Vries

Marathon Pim Mulier (1)

4.27

+0.2m/s

429

Andre Verweij

AV Startbaan (1)

4.26

+0.2m/s

427

Peter Mulder

AV Start '78 (1)

4.11

+0.8m/s

238

Ruud van Breukelen

AV Hollandia (1)

3.93

-0.5m/s

0

Onno Waalewijn

AV 1923 (1)

3.85

+1.6m/s

569

Henk Nordt

avVN (1)

3.79

+1.4m/s

548

Anne Lenis

AV Hera (1)

3.69

+0.5m/s

514

Ruud van de Velde

avVN (1)

3.35

-0.8m/s

0

Pieter de Heer

AV Hylas (1)

3.29

-0.8m/s

369

Frits Martens

AV Hollandia (1)

3.29

+0.8m/s

472

Peter Blakmoor

Fit (1)

2.85

+0.7m/s

199

Helmut Drabben

AV 1923 (1)

DNS

+0.0m/s

0

Piet van der Voort

Phanos (1)

DNS

+0.0m/s

0

Edwin Kruizinga

Groningen Atletiek (1)

+0.0m/s

0

Hoogspringen - Masters vrouwen

Ellen Tromp

GAC Hilversum (1)

1.45

914

Edith Aalbersberg

AV Statina (1)

1.40

693

Weia Reinboud

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

1.40

1150

Monique Heijns

AV '34 Apeldoorn (1)

1.35

628

Carla Visser-Briefjes

AV Trias (1)

1.35

790

Marjolein Masclee

AV Phoenix (1)

1.35

704

Gerdy Berger

AV Start '78 (1)

1.25

576

Debby Broersma

AC TION (1)

1.25

497

Anja Akkerman-Smits

DEM (1)

1.20

779

Rietje Dijkman

AV 1923 (1)

1.20

1272

Els Dekker

AV Hera (1)

1.15

616

Tineke Klamer

Marathon Pim Mulier (1)

1.05

206

Hoogspringen - Masters mannen

Dave Suurs

AV '34 Apeldoorn (1)

1.70

625

Lars Janssen

AV Phoenix (1)

1.70

661

Daan Assink

AC TION (1)

1.70

625

Ferdinand Rikkers

Groningen Atletiek (1)

1.60

725

Emiel Rombouts

Marathon Pim Mulier (1)

1.60

559

Herman Jansen

SV Noordkop (1)

1.60

643

Jeroen van Riel

AV '34 Apeldoorn (2)

1.60

559

Peter Mulder

AV Start '78 (1)

1.55

512

Edwin van der Schaaf

AV Hylas (1)

1.55

483

Jeroen van Os

AV Impala (1)

1.55

587

Bram Bruinse

AV Statina (1)

1.55

483

Jan van der Meer

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

1.50

625

Oscar van Ophem

AV Hollandia (1)

1.50

540

Ruud Stam

AV Lycurgus (1)

1.45

374

Roel Carati

Phanos (1)

1.45

483

Jeroen Oosterwegel

AV Daventria 1906 (1)

1.45

483

Helmut Drabben

AV 1923 (1)

1.40

597

Kees Meijer

AV NEAVolharding (1)

1.40

597

Okke van der Maas

Fit (1)

1.40

512

Ruud Wieringa

SAV (1)

1.40

434

Andre Verweij

AV Startbaan (1)

1.35

454

Rob Dekker

AV Castricum (1)

1.30

680

Kees Jägers

GAC Hilversum (1)

1.25

725

Marc Geluk

AV Hera (1)

1.25

344

Discuswerpen - Masters vrouwen

Ingrid van Dijk

GAC Hilversum (1)

36.67

873

Hanny Ebbekink-Tukkers

AC TION (1)

30.39

800

Danielle Verkade

AV Phoenix (1)

27.94

523

Alma Hollen

AV '34 Apeldoorn (1)

27.18

656

Jolande Brasser

AV Trias (1)

25.48

832

Wilma Kuiper

AV Start '78 (1)

24.68

539

Weia Reinboud

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

23.59

692

Diana Goossen

DEM (1)

22.62

402

Pauline Meester

AV Hera (1)

21.00

401

Esther Elie

AV Statina (1)

19.43

401

Annemieke Bolte

AV 1923 (1)

14.84

305

Doortje Scholing

Marathon Pim Mulier (1)

14.64

257

Discuswerpen - Masters mannen

Robin Geertsma

AV Lycurgus (1)

43.15

758

Martin Regtop

AC TION (1)

41.86

849

Kjell Heinsius

SAV (1)

41.59

728

Chris Smeman

AV Impala (1)

38.97

743

Jack Dekker

AV Castricum (1)

38.41

776

Elco Ridderbos

AV 1923 (1)

37.63

655

Hans Spitzen

AV Start '78 (1)

36.83

669

Carel van der Werf

AV Phoenix (1)

36.02

621

Frits Martens

AV Hollandia (1)

35.77

795

Onno Heerlien

Groningen Atletiek (1)

35.00

600

Arjan Kim

AV '34 Apeldoorn (2)

34.63

649

Jochen Bartels

AV '34 Apeldoorn (1)

33.98

634

Jan van der Meer

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

29.55

479

Gerrit Verdoes

avVN (1)

27.72

462

Emil Weidema

AV Hera (1)

26.47

400

Kees Jägers

GAC Hilversum (1)

25.98

545

Piet van der Voort

Phanos (1)

25.84

415

Peter Blakmoor

Fit (1)

25.73

473

Edwin van der Schaaf

AV Hylas (1)

25.70

381

Ryan Boons

AV Daventria 1906 (1)

25.36

378

Bram Bruinse

AV Statina (1)

24.39

348

Uli Flücht

AV NEAVolharding (1)

20.65

253

Ronald Rumawatine

Marathon Pim Mulier (1)

14.40

105

Kees Aerts

SV Noordkop (1)

DNS

0

Kogelstoten - Masters vrouwen

Ingrid van Dijk

GAC Hilversum (1)

10.06

761

Monique Heijns

AV '34 Apeldoorn (1)

9.68

591

Annemieke Bolte

AV 1923 (1)

8.83

664

Diana Goossen

DEM (1)

8.53

508

Lysbeth Gijsen

AV Start '78 (1)

8.52

601

Ilona Mulder

GAC Hilversum (1)

8.45

0

Mariska Bouwer - Vredenburg

AV Trias (1)

8.37

0

Hanny Ebbekink-Tukkers

AC TION (1)

8.10

662

Wilma Kuiper

AV Start '78 (1)

8.03

0

Melanie Coolen

Marathon Pim Mulier (1)

8.01

595

Iris Kamp-Steverink

AV Phoenix (1)

7.98

509

Pauline Meester

AV Hera (1)

7.66

483

Jolande Brasser

AV Trias (1)

7.36

732

Anje van Boeijen-de Lang

AV '34 Apeldoorn (1)

7.31

0

Esther Elie

AV Statina (1)

7.26

496

Danielle Verkade

AV Phoenix (1)

7.06

0

Hanneke Lieverse

avVN (1)

6.02

522

Antje Velthuis

AV Statina (1)

5.81

0

Irene Bloemink

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

4.99

279

Karin Nijhuis

Marathon Pim Mulier (1)

4.69

0

Kirstin Gnoth

AC TION (1)

DNS

0

Kogelstoten - Masters mannen

Jan de Wit

AV Impala (1)

14.42

786

Kjell Heinsius

SAV (1)

12.77

681

Martin Regtop

AC TION (1)

12.36

894

Robin Geertsma

AV Lycurgus (1)

12.22

644

Jack Dekker

AV Castricum (1)

11.56

831

Elco Ridderbos

AV 1923 (1)

11.34

684

Onno Heerlien

Groningen Atletiek (1)

11.04

661

Frits Martens

AV Hollandia (1)

11.00

778

Jochen Bartels

AV '34 Apeldoorn (1)

10.83

604

Gerrit Verdoes

avVN (1)

10.70

688

Arno van Kasteren

AV '34 Apeldoorn (2)

10.43

574

Carel van der Werf

AV Phoenix (1)

9.77

563

Hans Spitzen

AV Start '78 (1)

9.31

574

Edwin Rinsma

AV Impala (1)

9.29

0

Edwin van der Schaaf

AV Hylas (1)

9.19

425

Kees Jägers

GAC Hilversum (1)

9.18

624

Joost Prins

GAC Hilversum (1)

9.15

0

Jeroen van Riel

AV '34 Apeldoorn (2)

9.12

0

Emil Weidema

AV Hera (1)

8.97

408

Roel Carati

Phanos (1)

8.84

0

Niels Schager

AV 1923 (1)

8.77

0

Piet van der Voort

Phanos (1)

8.52

506

Uli Flücht

AV NEAVolharding (1)

8.50

457

Roelof de Vries

Marathon Pim Mulier (1)

8.39

448

Jeffrey Barneveld

AV Daventria 1906 (1)

7.98

376

Jeroen Gutte

AV Statina (1)

7.95

374

Antoon de Groot

Fit (1)

7.64

489

Paul Westerman

AV Statina (1)

7.52

0

André Steketee

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

7.49

385

Henk Elferink

Marathon Pim Mulier (1)

6.66

0

Kees Aerts

SV Noordkop (1)

DNS

0

Iwan Groothuyse

AV Hollandia (1)

DNS

0

Mark van Zijtveld

AV Daventria 1906 (1)

DNS

0

Speerwerpen - Masters vrouwen

Kirstin Gnoth

AC TION (1)

34.40

758

Hanny Barnhoorn-Jongejan

AV Trias (1)

32.15

801

Weia Reinboud

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

31.10

884

Lysbeth Gijsen

AV Start '78 (1)

28.28

690

Jenny Geluk-Cardol

AV Hera (1)

26.61

567

Alma Hollen

AV '34 Apeldoorn (1)

25.36

657

Edith Aalbersberg

AV Statina (1)

25.35

542

Diana Goossen

DEM (1)

23.49

503

Birgit Timmerman

GAC Hilversum (1)

17.58

466

Danielle Verkade

AV Phoenix (1)

17.35

365

Annemieke Bolte

AV 1923 (1)

14.05

366

Karin Nijhuis

Marathon Pim Mulier (1)

13.87

338

Speerwerpen - Masters mannen

Matthias Strauss

AC TION (1)

50.43

696

Paul Wolters

AV Impala (1)

46.19

687

Onno Heerlien

Groningen Atletiek (1)

45.40

708

Wim Threels

GAC Hilversum (1)

44.92

804

Elco Ridderbos

AV 1923 (1)

44.09

688

Oscar van Ophem

AV Hollandia (1)

43.18

641

Jochen Bartels

AV '34 Apeldoorn (1)

41.44

564

Armand Ellsworth

AV Lycurgus (1)

41.26

642

Roel Carati

Phanos (1)

39.91

589

Mark van Zijtveld

AV Daventria 1906 (1)

38.86

602

Arno van Kasteren

AV '34 Apeldoorn (2)

38.77

522

Gerrit Verdoes

avVN (1)

38.70

695

Kees Aerts

SV Noordkop (1)

37.82

641

Marc Geluk

AV Hera (1)

34.55

527

Kees Meijer

AV NEAVolharding (1)

33.67

565

Jeroen Gutte

AV Statina (1)

33.54

436

Ruud Wieringa

SAV (1)

33.36

477

Carel van der Werf

AV Phoenix (1)

32.58

491

Hans Spitzen

AV Start '78 (1)

32.43

576

André Steketee

Dutch Gay & Lesbian Athletics (1)

30.02

416

Rob Dekker

AV Castricum (1)

29.50

579

Theo vd Schaaf

AV Hylas (1)

23.49

384

Peter Blakmoor

Fit (1)

22.99

428

Egbert Kroese

Marathon Pim Mulier (1)

16.99

157