search
Logo

Av Trias op twitter

7E PLAATS VOOR DE FINALE PLOEG MEISJES D! PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Lenneke Stam   
zondag, 26 juni 2011 19:32

Het weer werkte niet echt mee zaterdag 25 juni in Santpoort, koud en veel regen. Maar ondanks dat hebben de meisjes D heel goed gepresteerd. De dag begon met een snelle estafette die gelopen werd door Zoë de Jong als starter daarna volgde Merle van Dokkum, die het stokje over gaf aan Wies Vos zodat zij uiteindelijk bij Britt Ooijevaar aan kwam en die over de finish kwam met een spetterende tijd van 33.77 sec.

Melanie van der Most moest vlak daarna speerwerpen, dat ze heel goed heeft gedaan helaas net aan geen PR, maar toch een afstand geworpen van 17.23 m! Ondertussen waren Eline Koenz en Britt Ooijevaar actief bij het onderdeel 60 m horden. Eline Koenz die super had gelopen met een tijd van 13.37 dat sneller was dan de vorige competitie netjes gedaan Eline! Britt Ooijevaar die na een korte trainingstijd vanwege een scheurtje in haar elleboog, toch nog een tijd heeft gelopen van 13.45 sec is erg knap! Ook hoogspringen deed Britt goed ondanks de omstandigheden sprong zij toch nog een hoogte van 1.30m. Merle van Dokkum viel erg op die dag, vanwege een sprong die zij had gemaakt met verspringen dat een afstand had van 4 meter en 34 centimeter! Een dikke PR voor haar met een verschil van ruim 20 centimeter, ontzettend knap! Met kogelstoten stond Melanie van der Most weer klaar, die de vorige competitie al een dikke PR had en over die 10 meter stootte, maar vandaag liet zij toch weer zien dat ze het makkelijk kan en stootte ze weer een afstand van 10.12 m.

1000 m werd gelopen door Zoë de Jong, haar PR stond op 3.40 sec. maar met vele deals die zij heeft gemaakt met trainsters en familieleden heeft zij een tijd gelopen van 3.30 sec. ontzettend goed! 10 seconden van haar PR af dat hebben wij nog nooit meegemaakt! Zoë super goed gedaan! na de 1000 m Waren Merle van Dokkum en Zoë de Jong weer klaar voor de 60 meter sprint, na een lange dag heeft Merle van Dokkum een tijd gelopen van 9.39 sec. dat weer sneller was dan de vorige keer! En Zoë de Jong die net aan geen PR had gelopen maar toch een tijd van 9.02 wat wil je nog meer na zo’n goeie 1000 m! Meiden jullie hebben het ontzettend goed gedaan, en er is goed gepresteerd! Wij zijn trots op jullie, en we hebben nu al zin in de komende trainingsdagen! Groetjes Lenneke Stam & Chiel Klaver.

Laatst aangepast op woensdag, 06 juli 2011 13:43
 

Agenda

Donderdag 17 Mei 2012


Hemelvaartwedstrijd

Aanvang: 12.00 uur

Meer info?

Sponsoren

Ontwerp Clubgebouw
AV Trias

Project Bureau Van Baar

Hydro Alkmaar 
Kantoorbeplanting

Hydro Alkmaar Kantoorbeplanting

Fysio-Fit
Vennewater

Fysio-Fit Vennewater

 

Adverteren? Bekijk hier de mogelijkheden.